4CD WEB

Tip: V profilu si můžete uložit fotky.

Přihlášení

Vyhledávání

Zobraz příspěvky obsahujících v  řetězec .

Diskuze

O stránce

Jednoduché diskuzní fórum nejen pro lidi spojené s 4CD. Tvůrce stránek si vyhrazuje právo přepisovat, mazat, či jinak měnit příspěvky, které se mu znelíbí. Bližší info naleznete v nápovědě.

nejnovějšínovější 483 484 485 486 487 488 489 490 491

ondra (Středa 03.10.2001 16:52:23)
MM (Středa 03.10.2001 14:22:30)
Jak je vsem zrejme, i ja jsem jiz byl pokrten vysokou skolou, vsak dojmy vic jak pestre mam. Matika a Biola leharo, toxikologie otazka jednoho tydne a anorganicka, to nikdo nevi, nase docentka je obcas zmatena, ale vcelku rozumne, takze Chemie zacine dostavat konkretni stavebni kameny, coz by se urcite libilo MD, ktery neustale Chemii shazoval na uroven ved neexaktnich. Naopak, nasel jsem kamen mudrcu. Uz aby se mi ale odvalil z hlavy. Odjezdovka je fakt dobra vec, bohuzel urcite nikomu nepomohu, ale rad budu chytre kecat. Zatim caute, doufam,ze uz jsem toho nazvatlal dost, abych pretrumfnul JB z von Kunenwald a kdyz ne, tak se aspon neunudite k smrti. Vsem zdar, Mirek
Honza (Úterý 02.10.2001 19:25:12)
Myslenka odjezdove sluzby rozhodne nezapadla, jen se musime vzpamatovat z noveho prostredi a dovezt si pocitace. Ledaze by nekdo tuto stranku udelal (treba Arrow ma z programovani srandu (o: ).
Ocekavame navrhy.
Taky se mejte a "Prazaky" snad nekdy potkam.
Arrow (Úterý 02.10.2001 16:07:29)
Tak a je to ... Profesor z analyzy vypada celkem zajimave a mluvi jeste lip :o) Jak jsem videl, tak nekteri se nechytaji ani na primitivni matem. indukci, takze nejhorsi asi nebudeme ...
Zato programovani bude jeste srnada, jen doufam, ze po nas nebudou chtit vice nez nejaky sort nebo Gauss. elim, metodu :o)
Mejte se vsichni fajn a ahoj.
(Úterý 02.10.2001 09:06:53)
To jsem byl ja, Georg von Kunewald, mam snad nejdelsi text, zkuste ma trumphnout. Doufam, ze smyslenka, odjezdove sluzby na techto strankach jeste nezapadla.
(Úterý 02.10.2001 09:04:27)
Delame hovno, ale moc tezke, na zhynuti. Uklidnuje me, ze jsem se aspon dozvedel, co jsou to prirozena cisla, ze ta cisilka dole v rohu obrazovky znamenaji cas apod. Na matiku jsme dostali silence Prof., RNDr., DRSc......, kdybych tomu nerozumel, tak to od nej nepochopim, prednasi, jakoby hral sachy: mysli na nekolik tahu dopredu, tudiz lide kolem mne zahazuji tuzky a modli se, aby prolezli z matiky, kdyz ten pan vysvetluje, co je to inverzni fce. Pouzitelna je jen anorganika a toxikologie, v te nam rikal, ze pokud se tam budeme objevovat, tak by ze spolecenskych duvodu nemel rozvazovat mezi jednickou a dvojkou. Mimoschodem: 10. rijna na Strahove od 4 hod hraji Tata bojs, Zluty pes, -123 minut, Vltava a jeste Kdosi, pro studenty je vlez zdarma, tudiz se tam vsici slezeme, verstehen?
Arrow (Pondělí 01.10.2001 16:51:51)
Tak jako prvni jsem mel plavecke proverky. Je to fajn. Clovek tam hodinu jede, pul hodinu ceka ve fronte, 2 minuty plave a jede zase hodinu zpatky. Neni to super ??
Prvni vazna hodina zitra ...
Srakyi (Pondělí 01.10.2001 14:45:14)
Tak, uz jsme pravdepodobne vsichni meli prvni hodinu na vysoke skole a tak se ptam:
Jake jsou prvni, bezprostredni dojmy a pocity z vysokoskolskeho studia?
Arrow (Úterý 25.09.2001 00:05:14)
4Srakyi - Docela rad bych nejakeho videl, ale asi se schovavali pred destem (a mozna pred navalem inteligence :o))

4Honza - Ad1 - Kdo by v takove zime byl ve stanu. Snazili jsme se byt so nejvic v nejake jidelne, kde se topilo :o)
- Ad2 - Na oplatku pisu me vysledky - dostatek na A3 (velmi maly nedostatek na A4), dostatek na Top 6 :o)

4Benzin - Podle toho, co jsem videl na Alberi, bude holek na kolejich celkem dost. Na dalsi otazku je tezko odpovedet, zalezi take na casovem useku. Jestli myslis 5 let do promoce, tak bych si tipl 90% z nas :o)

Mejte se a ahoooj.
Benzin (Pondělí 24.09.2001 22:45:37)
Někdo chtěl ať se zapojím do diskuze. Tak jsem se zapojil a kecám.

Jak si myslíte, že to dopadne s holkama na kolejích? Bude jich dost? Kolik z nás se spáří? Tedy spárují?

Lukáš "benzin" Benda
http://bendal.zde.cz

nejnovějšínovější 483 484 485 486 487 488 489 490 491

Přidání příspěvku

* … heslo je povinné pouze pro registrované uživatele stránek.

anti s.p.a.m. - pokud tohle policko vidite, vyplnte zde cislo 789

made and webmastered by Honza, some rights reserved